534,29 €
Hay existencias
| Peso | 24 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 203 mm |
| Outlet Diameter | 203 mm |
| Body Diameter Maximum | 457 mm |
| Body Length | 563 mm |
| Overall Length | 735 mm |
| Rated Flow LR | 26 m³/min |
| Rated Flow MR | 34 m³/min |
| Rated Flow HR | 42 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FRG |
| Brand | RadialSeal™ |