23,02 €
Hay existencias
| Peso | 0,5284 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 313 mm |
| Width | 255.1 mm |
| Height | 46.9 mm |
| Efficiency | 99.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | KOMATSU 4270722120 |
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 4270722120 | AIR FILTER, PANEL VENTILATION | |
| KOMATSU | 4270722120 | AIR FILTER, PANEL VENTILATION | |
| KOMATSU | 4260732442 | AIR FILTER, PANEL VENTILATION |