20,47 €
Hay existencias
| Peso | 0,495 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 104 mm |
| Inner Diameter | 62.9 mm |
| Length | 189 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.8 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | NISSAN/UD TRUCKS 1654605H10 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 12935012900 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| ISUZU | 8970763960 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| ISUZU | 8970763960 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| NISSAN | 1654605H10 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| ISUZU | 2080103271 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| NISSAN | 2080103271 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| NISSAN | 1654605H10 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| KOMATSU | YM12935012900 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| YANMAR | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| YANMAR | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| KOMATSU | YM12935012900 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| 12935012900 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| KOMATSU | 12475612510 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| KOMATSU | 12475612510 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |