74,05 €
Hay existencias
| Peso | 3,85 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 200 mm |
| Body Diameter Maximum | 318 mm |
| Body Length | 400 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 40 m³/min |
| Rated Flow MR | 60 m³/min |
| Rated Flow HR | 75 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Family | ECB |
| Primary Application | LINDENBERG-ANLAGEN MDONB120472710 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |