56,53 €
Hay existencias
| Peso | 1,4197 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 101 |
| body-diameter-maximum | 216 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 101.6 mm |
| Body Diameter Maximum | 216 mm |
| Body Length | 279.3 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 7.9 m³/min |
| Rated Flow MR | 11.3 m³/min |
| Rated Flow HR | 13.3 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECB |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 3912020 | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE | ||
| CUMMINS | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE | ||
| CUMMINS | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE |