115,46 €
Hay existencias
| Peso | 2,3859 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 127 |
| body-diameter-maximum | 317 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 127 mm |
| Body Diameter Maximum | 317.5 mm |
| Body Length | 279.6 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 19 m³/min |
| Rated Flow MR | 23.5 m³/min |
| Rated Flow HR | 26.9 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECC |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |