41,31 €
Hay existencias
| Peso | 0,5579 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 44 |
| body-diameter-maximum | 139 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 44.45 mm |
| Body Diameter Maximum | 139.7 mm |
| Body Length | 177.8 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 2.2 m³/min |
| Rated Flow MR | 2.8 m³/min |
| Rated Flow HR | 3.3 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECD |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |