39,08 €
Hay existencias
| Peso | 0,6192 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 231.9 mm |
| Width | 162.8 mm |
| Height | 175 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Straight |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 2934053 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| CATERPILLAR | 2934053 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| CATERPILLAR | 2277448 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| CATERPILLAR | 2277448 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| CATERPILLAR | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | ||
| CATERPILLAR | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | ||
| SISU | V37352500 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| SISU | V37352500 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| PERKINS | 33017972 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE | |
| PERKINS | 33017972 | AIR FILTER, PRIMARY OBROUND POWERCORE |