115,17 €
Hay existencias
| Peso | 6,3049 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 328.9 mm |
| Inner Diameter | 192 mm |
| Length | 621 mm |
| Overall Length | 665.3 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Reverse |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | P614556 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | P614556 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | P625128 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| CATERPILLAR | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |