81,98 €
Hay existencias
| Peso | 3,2 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 282 mm |
| Inner Diameter | 148 mm |
| Length | 498 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | DAF 1854407 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PACCAR | 1854407 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| PACCAR | 1854407 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |