43,35 €
Hay existencias
| Peso | 2,406 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 254 mm |
| Inner Diameter | 126 mm |
| Length | 447 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | MAN 81084050018 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MAN | 81084050018 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MAN | 81084050018 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |