92,33 €
Hay existencias
| Peso | 2 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 218 mm |
| Inner Diameter | 109 mm |
| Length | 195 mm |
| Overall Length | 198 mm |
| Bolt Hole Diameter | 17 mm |
| Efficiency | 99.90 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | 1780167070 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| TOYOTA | 1780167070 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |