52,53 €
Hay existencias
| Peso | 2,22 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 246 mm |
| Inner Diameter | 125.5 mm |
| Length | 359 mm |
| Primary Application | RENAULT 5001865724 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Flow Direction | Outside-In |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| RENAULT VI | 5001865724 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| RENAULT VI | 5001865724 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| VOLVO | 20732730 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| VOLVO | 20732730 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |