59,83 €
Hay existencias
| Peso | 2,5 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 232.2 mm |
| Inner Diameter | 146.8 mm |
| Length | 457.2 mm |
| Overall Length | 469.9 mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.73 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6001818270 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001822710 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 4208630 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KUBOTA | 4208630 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MITSUBISHI | JS02P000013 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MITSUBISHI | JS02P000013 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 28120 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 28120 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001818270 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001818230 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 3098070060 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 3098070060 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| JOHN DEERE | AT81018 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| S238646 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| SCANIA | 499386 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| JOHN DEERE | AT81018 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001822710 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001822700 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001822700 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| 4190211240 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| 4190211240 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| 842351400 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| P181070 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| HINO | 4146999 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| HINO | L4146999 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| 4146919 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| HINO | 4146999 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| 1249057H1 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| KSH0438 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| S238646 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |