85,85 €
Hay existencias
| Peso | 2,8848 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 232.2 mm |
| Inner Diameter | 146.8 mm |
| Length | 457.2 mm |
| Overall Length | 469.9 mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.73 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6001818600 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001822700 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 3098070060 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001818600 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001823200 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001823210 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001823220 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MITSUBISHI | ME033483 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MITSUBISHI | ME033483 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001823200 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| 178012480 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| 178012480 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| MITSUBISHI | ME073252 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| S238646 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| S238646 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |