176,29 €
Hay existencias
| Peso | 6,466 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 319 mm |
| Inner Diameter | 191 mm |
| Length | 681 mm |
| Bolt Hole Diameter | 10 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | AIR MAZE CD1628610826 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |