61,76 €
Hay existencias
| Peso | 2,62 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 212 mm |
| Inner Diameter | 123 mm |
| Length | 330 mm |
| Overall Length | 342 mm |
| Bolt Hole Diameter | 15 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, SAE J726 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 3385733M1 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| PERKINS | 3385733M1 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |