51,00 €
Hay existencias
| Peso | 3,22 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 242 mm |
| Inner Diameter | 132 mm |
| Length | 486 mm |
| Overall Length | 499 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| BUSSING | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| MAN | 81055040033 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |