52,85 €
Hay existencias
| Peso | 2,958 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 292.1 mm |
| Inner Diameter | 203.2 mm |
| Length | 330.2 mm |
| Overall Length | 342.9 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | CATERPILLAR 1P7716 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 7W5495 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CATERPILLAR | 7W5495 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |||
| AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |||
| CATERPILLAR | 1P7716 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CATERPILLAR | 1P7716 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |