54,70 €
Hay existencias
| Peso | 1,4969 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 201.4 mm |
| Inner Diameter | 134.9 mm |
| Length | 254 mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.9 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | ISUZU 2906469000 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 1548411210 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KUBOTA | 1548411210 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 4379815 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 4484539 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 4379815 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 4484539 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 8941560520 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 8941560520 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 94156052 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 94156052 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 2906469000 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| NISSAN | 16546T9031 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 2906469000 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |||
| ISUZU | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| ISUZU | P533230 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 894150520 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 894150520 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 8943363350 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 8943363350 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |