24,33 €
Hay existencias
| Peso | 0,263 kg |
|---|---|
| Style | Round |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 70.1 mm |
| Inner Diameter | 60.96 mm |
| Length | 254.51 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | MASSEY FERGUSON 3595519M1 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 3115569R2 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CASE/CASE IH | 3115569R2 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CASE/CASE IH | AIR FILTER, SAFETY | ||
| PERKINS | 3595519M1 | AIR FILTER, SAFETY | |
| PERKINS | 3595519M1 | AIR FILTER, SAFETY | |
| AIR FILTER, SAFETY | |||
| PERKINS | 3310357M1 | AIR FILTER, SAFETY | |
| PERKINS | 3310357M1 | AIR FILTER, SAFETY | |
| 570130 | AIR FILTER, SAFETY | ||
| 570130 | AIR FILTER, SAFETY |