
54,21 €
Hay existencias
| Peso | 1,617 kg |
|---|---|
| Style | Round |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 185.8 mm |
| Inner Diameter | 162.1 mm |
| Length | 457.2 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.8 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | L4297294 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CUMMINS | L4297294 | AIR FILTER, SAFETY |