22,78 €
Hay existencias
| Peso | 0,98 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 150.9 mm |
| Inner Diameter | 109 mm |
| Length | 459 mm |
| Efficiency | 96.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |