51,66 €
Hay existencias
| Peso | 1,5944 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 212 mm |
| Inner Diameter | 155 mm |
| Length | 422 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | FORD F6HZ9602AA |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |