26,59 €
Hay existencias
| Peso | 0,6736 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 134.6 mm |
| Inner Diameter | 94 mm |
| Length | 300.1 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | EPG |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| HINO | 178013430 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| JOHN DEERE | RE34963 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | RE34963 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| FORD | F3HZ9602A | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 3I1455 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| HINO | 178013430 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |