23,66 €
Hay existencias
| Peso | 0,773 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 149.4 mm |
| Inner Diameter | 109.6 mm |
| Length | 316 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 6I2502 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 6I2502 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| SISU | 3782387M1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| VALMET | 3782387M1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| SHANGHAI DIESEL | 28332 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| SHANGHAI DIESEL | A554955502 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |||
| YUCHAI | A5550 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| SHANGHAI DIESEL | A5550 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |