
11,80 €
Hay existencias
| Peso | 0,4763 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH A58713 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 15/16-16 UN |
| Length | 132.2 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 12 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH A58713 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ALLIS-CHALMERS | 74025230 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| ALLIS-CHALMERS | 74025230 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | A41745S | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| ALLIS-CHALMERS | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| ALLIS-CHALMERS | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| CASE/CASE IH | A58713 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| A41745 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| A58713 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| CASE/CASE IH | A41745 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | A4344 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | A43344 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| A43344 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| CASE/CASE IH | A77220 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| 1959599C2 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| A77220 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| ALLIS-CHALMERS | 74394335 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| A4344 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY |