26,86 €
Hay existencias
| Peso | 1,4 kg |
|---|---|
| Notes | Not for Marine Applications |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 120 mm |
| Thread Size | 1 1/4-12 UN |
| Length | 255 mm |
| Gasket OD | 111 mm |
| Gasket ID | 97.5 mm |
| Bowl Thread | 3 3/4-10 UN |
| Efficiency Beta 75 | 10 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12, JIS D 1617 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6003114510 |
| Notes | Not for Marine Applications |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6003193440 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003194500 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003193440 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113410 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113410 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113210 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113240 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113240 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113210 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003114500 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003193240 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003193240 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CASE/CASE IH | 84423586 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CASE/CASE IH | 84423586 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CUMMINS | 160603020023A | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |