68,79 €
Hay existencias
| Atributos | |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature | -20 °C |
| Outer Diameter 2 | 106.5 mm |
| Outer Diameter | 95 mm |
| Inner Diameter | 36.5 mm |
| Inner Diameter 2 | 47.6 mm |
| Length | 298.5 mm |
| Overall Length | 329 mm |
| Efficiency Beta 200 | 12 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 15 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Flow Direction | Outside-In |
| Maximum Operating Temperature | 120 °C |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| SISU | 4381314M1 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| SISU | 4381314M1 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |