29,27 €
Hay existencias
| Peso | 0,7711 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 128.78 mm |
| Inner Diameter | 85 mm |
| Length | 228.6 mm |
| Efficiency Beta 2 | 5 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 24 micron |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| NISSAN | 2446U127 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| NISSAN | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| WA9652 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| NISSAN | 2446U127 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |