34,12 €
Hay existencias
| Peso | 0,305 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9020FUT8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 46 mm |
| Inner Diameter | 25.8 mm |
| Length | 208 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK02, FPK02 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9020FUT8H |