
11,34 €
Hay existencias
| Peso | 0,4264 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH 404886R1 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.21 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 96.11 mm |
| Gasket OD | 71.98 mm |
| Gasket ID | 62.53 mm |
| Efficiency Beta 75 | 34 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.5 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.7 bar |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH 404886R1 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JCB | 58118063 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 58118063 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | M131053 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | M131053 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CASE/CASE IH | 404886R1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 404886R1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| JCB | 581M8565 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |