60,23 €
Hay existencias
| Peso | 1,4016 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC7500SUS8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 129 mm |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 270.7 mm |
| Gasket OD | 128 mm |
| Gasket ID | 120.9 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | PALL HC7500SUS8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 1329214C1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 91143144 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 91143144 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 709173A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MCCORMICK | 709173A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 704441A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IVECO | 452332A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 704441A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IVECO | 452332A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | A177605 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 177356A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 715586 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 177356A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 715586 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CASE/CASE IH | A177605 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 72525351 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CATERPILLAR | 9U5870 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CATERPILLAR | 9U5870 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 72525351 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DETROIT DIESEL | P165876 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 51608503 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| CUMMINS | 51608503 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |