23,74 €
Hay existencias
| Peso | 0,3946 kg |
|---|---|
| Primary Application | GMC 29537628 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 73.4 mm |
| Thread Size | 3/4-20 UN |
| Length | 76.2 mm |
| Gasket OD | 69.9 mm |
| Gasket ID | 61.5 mm |
| Efficiency Beta 2 | 9 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.6 bar |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | GMC 29537628 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 29539579 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | 29539579 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| GMC | 29531007 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CHEVROLET | 29531007 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| GMC | 29537268 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CHEVROLET | 29537628 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CHEVROLET | 29537268 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CHEVROLET | 29537628 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |