102,68 €
Hay existencias
| Peso | 1,7962 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 119.4 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 295.4 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 79 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 7 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |