54,88 €
Hay existencias
| Peso | 1,435 kg |
|---|---|
| Brand | DuraLite™ |
| outlet-diameter | 150 |
| body-diameter-maximum | 196 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 150 mm |
| Body Diameter Maximum | 196 mm |
| Body Length | 260 mm |
| Efficiency | 99.6% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 27.5 m³/min |
| Rated Flow MR | 34.4 m³/min |
| Rated Flow HR | 40 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECB |
| Primary Application | MAN 51083040015 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Price Type | F |