86,92 €
Hay existencias
| Peso | 1,9867 kg |
|---|---|
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 384.6 mm |
| Width | 127.7 mm |
| Height | 228.8 mm |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Media Brand | Ultra-Web® |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Flow Direction | Straight |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | CC4Z9601A | AIR FILTER, PRIMARY POWERCORE DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | CC4Z9601A | AIR FILTER, PRIMARY POWERCORE DONALDSON BLUE |