86,75 €
Hay existencias
| Peso | 3,5199 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 281.6 mm |
| Inner Diameter | 147.9 mm |
| Length | 537.1 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | CASE/CASE IH 132151A1 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT203050 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT203050 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT220822 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| AT220822 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| 132151A1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| 132151A1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| CATERPILLAR | 3808941 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |