63,32 €
Hay existencias
| Peso | 3,8 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 281.6 mm |
| Inner Diameter | 147.9 mm |
| Length | 361.1 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | MITSUBISHI ME294850 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ME120102 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| MITSUBISHI | ME294850 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | ME294850 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | ME194850 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |