58,65 €
Hay existencias
| Peso | 2,66 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 281.6 mm |
| Inner Diameter | 147.9 mm |
| Length | 405.1 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FRG |
| Primary Application | CATERPILLAR 6I2503 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | T191321 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| 6001855110 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| CATERPILLAR | 1327165 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 6I2503 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 6I2503 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | T191321 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| HINO | LC11P00019S004 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| HINO | LC11P00018S003 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1327165 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001855110 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001855100 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | A110330 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001855100 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| HINO | LC11P00018S003 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| P532503 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| P532503 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| 42401H0P03 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| KOMATSU | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |