38,34 €
Hay existencias
| Peso | 0,026 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 208 mm |
| Inner Diameter | 106 mm |
| Length | 369 mm |
| Overall Length | 378 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |