84,58 €
Hay existencias
| Peso | 3,222 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 266 mm |
| Inner Diameter | 133 mm |
| Length | 217 mm |
| Overall Length | 229.7 mm |
| Bolt Hole Diameter | 10 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 10947304 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MERCEDES-BENZ | 10947304 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| 2102752 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| 2102752 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |||
| 2900058000 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |||
| MERCEDES-BENZ | 0120948502 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MERCEDES-BENZ | 0120948502 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |