44,08 €
Hay existencias
| Peso | 1,919 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 226.3 mm |
| Inner Diameter | 115.7 mm |
| Length | 282.5 mm |
| Overall Length | 295.2 mm |
| Bolt Hole Diameter | 10.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| DEUTZ | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| DEUTZ | 1902120 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| DEUTZ | 1902120 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| DEUTZ | 1902128 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| DEUTZ | 1902128 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |