80,07 €
Hay existencias
| Peso | 1,9958 kg |
|---|---|
| Primary Application | LEROI 438931 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 121 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 295.4 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 79 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | LEROI 438931 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | BT8892MPG | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | HF6585 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | HF6585 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 36860336 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 36860336 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |