17,32 €
Hay existencias
| Peso | 0,8641 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH 672603C1 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 107.5 mm |
| Thread Size | 7/8-14 UN |
| Length | 202 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 12 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH 672603C1 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| INTERNATIONAL | 672603C2 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| INTERNATIONAL | 672603C2 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| INTERNATIONAL | 1809789C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| ALLIS-CHALMERS | 4036711 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| ALLIS-CHALMERS | 4036711 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| 72509522 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| 72509522 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |||
| FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |||
| CASE/CASE IH | 672603C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | 3816726032 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | 3816726032 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| 1809789C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| A184774 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| CASE/CASE IH | A184774 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | A194884 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY |